Go to: tresc | menu

Masaż

 

W Willi Anna mogą Państwo skorzystać z masaży wykonywanych przez doświadczonego fizjoterapeutę.

 

 

Masaż relaksacyjny - łączy zalety masażu klasycznego i rozluźniającego. Ma działanie antystresowe i uspokajające. Sprzyja on regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność.

Masaż relaksacyjny: 30 minut = 130 zł; 60 minut = 180 zł

Masaż relaksacyjny całościowy: 90 minut = 210 zł


Masaż leczniczy - forma fizycznego oddziaływania na organizm za pomocą bodźców mechanicznych, głównie pod postacią ucisku na tkanki w celu wywołania odczynu ogólnego i miejscowego. Powoduje on rozluźnienie, rozciągnięcie mięsni, zmniejsza bolesność i poprawia samopoczucie. Doskonale przyśpiesza proces leczenia uszkodzonej tkanki.

Masaż leczniczy: 50 minut = 150 zł


Masaż antycellulitowy - intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych i limfatycznych. W efekcie dochodzi do regeneracji i uelastycznienia tkanki łącznej, zwiększenia sprężystości, wymodelowania, wysmuklenia i ujędrnienia sylwetki.

Masaż antycellulitowy: 40 minut = 150 zł


Drenaż limfatyczny - to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagający odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzić nadmiar wody z tkanek, działa oczyszczająco na organizm oraz likwiduje obrzęki nóg.

Drenaż limfatyczny: 60 minut = 200 zł

powrót

Zapytanie rezerwacyjne

© 2012-2024 Willa Anna Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: pless-intermedia